Apple Watch Series 7 kanlı canlı görüldü

 Apple Watch Series 7 kanlı canlı görüldü

14 Eylül tarihinde gerçekleştirilen ‘Apple Event 2021‘ etkinliği, yepyeni cihaz ile tanışmamıza olanak sağladı. Yeni iPhone’ların yanı sıra Watch Series 7 modelini de duyuran şirket, satış tarihini geçen süre boyunca duyurmadı. Ancak bugün ortaya çıkan görseller, yeni Apple Watch Series 7‘nin kanlı canlı halini karşımıza çıkardı.

Son günlerde ortaya çıkan söylentiler, yeni Apple Watch modelinin 8 Ekim‘de ön siparişe sunulacak. Güvenilir kaynaklardan Jon Prosser tarafından da onaylanan bu bilgi, saatin Ekim ortasında satışa çıkacağı iddiasıyla uyuşur nitelikte.

Apple Watch Series 7 çalışırken görüntülendi

Bugüne kadarki en büyük ve en güçlü Apple Watch olan Series 7’yi önceki modellerden ayıran bazı hususlar bulunuyor. Görsellerden de anlaşılabildiği gibi daha yuvarlak ve daha yumuşak köşelere sahip olan akıllı saat, IPX6 sertifikasıyla da dikkat çekiyor.

Bu sertifika, Apple Watch Series 7’nin suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor. Renkli delikleri bulunan kordonu ile hoş bir görüntüyü beraberinde getiren saat, klasik Watch OS sistemini kullanıyor.

Bir önceki Watch Series 6 ile aynı işlemciyi çalıştıran Series 7; 41mm ve 45mm boyut seçeneklerine sahip. Bu da onu daha önceki modellerden ayırıyor. Nitekim bugüne kadar tanıtılan tüm Watch modelleri 40mm ve 44mm boyutlarındaydı. AlwaysOn Display özellikli OLED ekranının dışında sağlık tarafında oldukça işe yarayacak özellikler bu saatte bulunuyor.

Ekran: 41mm ve 45mm
Batarya: 18 saat pil ömrü – Type C ile şarj
Renk seçenekleri: Siyah, gümüş, altın, kırmızı ve mavi
Dayanıklılık: IPX6 sertifikalı su geçirmezlik

Bakalım yapılan iddialar karşılık bulacak mı? Apple, Watch Series 7’yi Ekim ayında satışa sunacak mı? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz…

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın